Strona główna > E90 Wyświetlacz LCD Elastyczny Kabel Do Starline E90 Rosja Wersja Dwustronny Pilot Zdalnego Sterowania Wyświetlacz Z Paskami Zebry Bezpłatny Statek

E90 Wyświetlacz LCD Elastyczny Kabel Do Starline E90 Rosja Wersja Dwustronny Pilot Zdalnego Sterowania Wyświetlacz Z Paskami Zebry Bezpłatny Statek

zł7.27

  • Typ Pilota Zdalnego Sterowania: Z lcd i pilot zdalnego sterowania
  • marka: HKSZXintengli
  • Cechą: Ostrzeżenie Dotyczące Bezpieczeństwa
  • Typ Akcesorium: Specjalne Części Противоугонного Urządzenia
  • Typ: Elastyczny Kabel Do Zdalnego Sterowania Pojazdem Starline E90Two Way
  • Zdalne Sterowanie: No

Uwaga

Dla produktu, zawsze wspieramy tę filozofię firmy, ten sam wykonawca, ten sam produkt, wysoka jakość, niska cena!

Jest to najnowszy produkt, niska cena, a jeśli zdecydujesz się kupić więcej niż jeden, można również uzyskać korzystniejsze ceny, zapisz się na mój sklep, znajdziesz te tanie produkty.Zawsze dążymy do lepszej konserwacji i mam nadzieję, że uznają państwo nasze wysiłki, dziękuję za wsparcie!

PYTANIA I ODPOWIEDZI

1. Czy muszę płacić cło?

To zależy od polityki celnej w danym kraju, mogą zostać naliczone cło i podatki za to, że kupiłeś w internecie.Kupujący jest odpowiedzialny za opłaty celne podatki.Ale zwykle nie trzeba zajmować się tym problemem.

2. Że декларируете urzędzie celnym?

Zwykle ogłaszamy niższą cenę na fakturze/rachunku, aby pomóc uniknąć opłat celnych, ale jeśli masz jakieś zapytanie o zgłoszeniu, prosimy zostawić nam wiadomość w zamówieniu przed jego wysłaniem.

3. czy będziesz sprawdzać towar na długo przed wysłania przesyłki?

Tak, mamy profesjonalny personel, które sprawdzają towar na długo przed wysłaniem, i pakujemy paczkę na tyle dobrze, proszę, nie martw się.

4. Jaki logistyczne metody zostaną wykorzystane w celu wysłania mojego zamówienia?

To będzie zależeć od twojego wyboru, ale zalecamy, aby wybrać metodę logistyki, który mógłby zapewnić państwu informacje śledzenia, aby logistyka była bardziej bezpieczne i dokładne

5. Co serwisowym w celu zamówienia?

Mamy profesjonalny zespół inżynierów do obsługi posprzedażnej usług,proszę nie wahaj się skontaktować z nami, jeśli masz jakiekolwiek problemy podczas korzystania z tego produktu.

Akcesoria są wykonane w Chinach, dla rosyjskiej wersji samochodu przed kradzieżą system !

Uwaga:

Wyświetlacz ciekłokrystaliczny i elastyczny kabel stanowią oddzielne opakowanie.Jest to konieczne, aby uniknąć uszkodzenia elastycznego przewodu podczas transportu.list przewozowy:

1 * wyświetlacz LCD E90

2 * elastyczny kabel

Tagi: sygnalizacja e90 starline, odciski palców nokia 6, elastyczny kabel starline, bmw e90, wyświetlacz starline, пенббс 487, 4a wyświetlacz LCD, okładki starline a64, kabel płaski przewód, key starline a64.

Pokrewne produkty: