Strona główna > 1szt kuchnia organizator цепкая folia sos butelka regał do przechowywania жестяное ręcznik uchwyt na wyposażenie pułku folia cięcie ścienny wiszący

1szt kuchnia organizator цепкая folia sos butelka regał do przechowywania жестяное ręcznik uchwyt na wyposażenie pułku folia cięcie ścienny wiszący

zł54.29

  • Typ: Uchwyty Do Przechowywania Półki
  • Korzystanie z 2: organizer do kuchni
  • Funkcja 1: Regał Ścienny Papier Z Roli
  • Cecha 1: Kuchnia Organizator Lepka Folia
  • Funkcja 2: Narzędzia Tnące Do Tworzyw Sztucznych Opakowania
  • Korzystanie z 1: Cięcie Folii
  • Cecha 3: Uchwyt Ręcznika Papierowego Szafy
  • Materiał: BRZUSZNEJ PRASA
  • Cecha 2: Przechowywanie Butelek Z Sosem

HX043701-03

1 szt. nóż kuchenny, organizator czepiać folia sos butelka regał do przechowywania cyny uchwyt na ręcznik kuchenny półka plastikowa owinąć cięcia ścienny

Opis:

Chcesz prowadzić swoją kuchnię w porządku?Ten element jest najlepszym wyborem dla ciebie.Jest to uchwyt ścienny aneksu rolki z цепкой folią i stojak do przechowywania papieru i noża do folii.Dodatkowo, górna część uchwytu może posiadać wiele butelek sosu również.W dużej mierze zapisz przestrzeń twojego kitena.Taka wysoka wydajność przedmiot będzie doskonałym domowym urządzeniem.

Cechy :

- Kolor: szary, biały.Khaki,szary, niebieski

- Materiał: ABS.

- Rozmiar: Ok. 39 * 10 * 24 cm/ 15.4 * 3.9 * 9.4 cal (l*W*h).

- Ergonomiczny, bardzo wygodny do użycia.

- Wygodne i nadaje się do przechowywania samoprzylepnej folii, маслопоглощающего arkusza papieru z оловянной folii, tkaniny, i tak dalej w kuchni.

- Konstrukcja gniazda kart deflektora, delikatnie naciśnij obie strony, deflektor można łatwo usunąć.Wygodnie wkładać do torby.

- Wystarczy pociągnąć wymagana ilość, a następnie przesuń nóż w poprzek, aby zostawić schludny krawędzi.Okrągły nóż nadaje się do маслопоглощающего arkusza papieru lub z оловянной folii; trójkątny nóż idealnie nadaje się do lepkiej warstwy.

- Dolny pasek odpinany.Nadaje się do rolki papieru o maksymalnej długości 28 cm

- Elegancki, bezpieczny i praktyczny dodatek do nowoczesnej kuchni.

- Jak zainstalować: pakiet jest dostarczany ze śrubami i taśmy 3 m. można elastycznie wybierać, jak go zainstalować.Oferujemy państwu użyć śruby do zabudowy w pierwszej kolejności, jeśli trzeba użyć taśmy klejącej 3 m, proszę, spróbuj wbić jak najwięcej na plecy dla bardziej ciężka i długotrwała pobierania, nie spada.

Pakiet Zawiera:

1 * Wielofunkcyjny domowy kuchenny film sos butelka regał do przechowywania papieru dozownik środków konserwujących folia regał kuchenny akcesoria (kolor do wyboru)

Wyświetlacz produktu:

Tagi: uchwyt kuchennych papieru, przechowywanie folii, uchwyt folii, kuchnia organ, uchwyt do butelek kuchnia, uchwyt na papier, uchwyt folii, uchwyt rolki kuchennej, Kuchnia organizator 4 w 1, uchwyt z folii aluminiowej.

Pokrewne produkty: