Strona główna > LS 120 mm duży kryształ diamentu pryzmat paperweight ślubne centralne części wyjątkowy prezent

LS 120 mm duży kryształ diamentu pryzmat paperweight ślubne centralne części wyjątkowy prezent

zł139.30

  • Styl: Nowoczesny
  • Temat: Miłość
  • marka: лонгвин
  • Materiał: Kryształ

LS CO.Ltd, z siedzibą w szklanej pout-Jiang, założona w 2003 roku, stara się produkować wysokiej jakości kryształowe rzemiosła, takie jak kryształowe diamenty, kryształowa kula, Feng Shui, indywidualne trofeum, przycisk do papieru, 3D-kiszona Kryształ, Wazon, wiszące ozdoby, itp.

Rozwiązujemy wszystkie problemy i zapraszamy do odwiedzenia nas!

Szczegół: LS 120mm duże diamentowe, kryształowe pryzmaty paperweight ślubne centralne części wyjątkowe prezenty jednolity kolor

rozmiar: średnica 120 mm

Kolor:jak pokazano na rysunku

Materiał:Kryształ k9

Opakowanie:1 szt. w opakowaniu

Zastosowanie: kryształowe prezenty, ślubne usługi, dekoracje , przycisk do papieru

9 różnych kolorów k9 120mm crystal diamond paper paperweight

Ozdoby miejsce dekoracje ślubne pamiątki nowe

(D ue do różnych monitorów i pikseli, nie wyklucza różnicy w kolorze; kolor w naturze dominuje, mam nadzieję, że klienci rozumieją!) Doręczenia: 1,Po dokonaniu płatności, pls prosimy oferują adres części,kod pocztowy,osoba kontaktowa,telefon nie. tak, że kurier może cię znaleźć! 2,data dostawy zazwyczaj w ciągu 7-30 dni.Zawsze wysyłamy towar lotniczą poczta wieloryba .Ps:Jeśli czas jest pilna,możemy wysłać EMS,DHL,UPS,TNT,FEDEX itp., Ale klienci muszą zapłacić dodatkową cenę.3,w celu zapewnienia, że otrzymasz swoje zamówienie z tax free lub znacznie mniejszym opodatkowaniu na koszt importu, ogłosimy go jako "prezent" lub trochę pieniędzy. Nie ponosimy żadnych opłat celnych lub podatkowych.

Kontakt:

Czas pracy: Poniedziałek-piątek (weekendy, dni świąteczne są wyłączone)

Telefon: 0086-579-84223458

Skype:crystalsupplier o sprzężenia zwrotnego: 1,Kiedy otrzymasz towar,jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, proszę, daj "pozytywną opinię" i "5 idealnych gwiazd" dla nas.I zrobimy to samo dla ciebie.Z góry dziękuję. 2,Kiedy otrzymasz towar,Jeśli nie jesteś zadowolony z naszych produktów i usług, skontaktuj się z nami i daj nam szansę pomóc.Dziękuję!

Tagi: Ogromny diament, Szklany pryzmat, dekoracje, feng shui, niedźwiedzi Kryształ, biały syntetyczny diament, Kryształowa ozdoba, piramida, szklana pamiątka, szklana ozdoba, wystrój genialny.

Pokrewne produkty: