Strona główna > WS20 Sexy Girl 3D Acrylic Wall Adhesion dekoracja sypialni akademiku piękna sztuka moda dziewczyna przyczepność

WS20 Sexy Girl 3D Acrylic Wall Adhesion dekoracja sypialni akademiku piękna sztuka moda dziewczyna przyczepność

zł65.70

  • szablon: Naklejki 3D
  • Scenariusze: ŚCIANA
  • Styl: Nowoczesny
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Specyfikacja: Multi-piece Package
  • marka: LOI DO DOMU
  • Materiał: Akrylowy
  • Temat: PORTRET
  • Klasyfikacja: Naklejki Na Okna

Nowa:

S:28*60 cm

M:37.5*80 cm

L:47*100 cm

XL:56*120 cm

Zwrócić uwagę:

Naklejki na ściany, trzeba zbierać na własną rękę, i im trudniej jest mocowana jest ściana, tym więcej kłopotów.Wyślemy szablon papieru i kompaktowe nakładka akrylowych ściennych naklejek.Trzeba znaleźć odpowiednią akrylową płytkę zgodnie z szablonem papieru i włóż ją.Jest to proces DIY.Dla wygody transportu dzielimy niektóre naklejki ścienne dużej powierzchni na kilka części, mam nadzieję, że rozumiesz.

Na odwrotnej stronie płyty akrylowej mogą być ślady poparzeń, które pozostają podczas cięcia, ale na przedniej stronie nie zostawią śladów.Proszę nie używać tego do otwarcia sporów lub złych opinii.

Należy zauważyć, że niewielkie nakładanie akrylu, który otrzymałeś, nie było wpisane.Jeśli nie boisz się kłopotów, będziesz czuć się szczęśliwy i zadowolony, bo można ozdobić samodzielnie.Jeśli jesteś osobą, która boi się kłopotów i nie ma cierpliwości, to może nie nadajesz się do zakupu naklejek ściennych, te naklejki ścienne mogą być nie tym, co chcesz~

INSTRUKCJA:

1 . Sprawdź wszystkie rzeczy

2. otwórz pudełko, ułożyć szablon papieru

3. zamocować трафаретную płytkę na ścianie, gdzie chcesz przykleić

4. dołóżcie papieru szablon wzdłuż przerywanej linii

5. przykleić odpowiednie naklejki na ścianę na pogłębienie

6. po naklejeniu wszystkich naklejek ściennych oderwać stronę papier i folie ochronne na etykietach

Ogólne pytanie:

1. Czas dostawy: zwykle wysyłamy towar w ciągu 2-7 dni po wpłynięciu środków na konto.

2. problemy transportowe:

(A) my dostarczymy towar,zgodnie z zamawiającym choo se logistyki, jak zwykle, logistyka będzie trwać 15-60 dni, jeśli nie otrzymasz towaru w określonym czasie, skontaktuj się z nami, aby wydłużyć czas wysyłki.

(B) jeśli opakowanie jest uszkodzone, kiedy otrzymałeś towar, proszę, zrób zdjęcie opakowania, a następnie sprawdź, czy produkt jest dobry czy nie.Jeśli towar został uszkodzony, prosimy o kontakt z nami czas.

3. Ocena: jeśli jesteś zadowolony z naszych produktów, proszę dać nam 5 gwiazdek pochwały.

4. o odpowiedzi na wiadomość

Ponieważ u nas mogą być różnice w czasie, więc nie możemy odpowiedzieć na twoje dane po raz pierwszy, proszę, wybaczcie mi.Ale proszę, uwierz mi, że my odpowiemy po raz pierwszy, gdy zobaczymy komunikat .Dziękuję za zrozumienie.

Tagi: telefon doogee ht 3, program ecu denso, kolorowa kurtka dla ciała, костюмированная dla dzieci bajki, bieżnie flaman, отслаивающийся zasilacz, kamizelka kuloodporna Ralph, kolor bluzki dziewczyny, płatki błyszczące kg.

Pokrewne produkty: