Strona główna > Darmowa wysyłka 1 arkusz 25cmx100cm flex metalowe ciepła winylu elastyczna pianka żelazko na HTV filmie DIY

Darmowa wysyłka 1 arkusz 25cmx100cm flex metalowe ciepła winylu elastyczna pianka żelazko na HTV filmie DIY

zł32.73

  • Forma: Twarda
  • marka: QCPRINTINART

150-160 stopni, 5-10 sekund, zimna skórki.

Cechy produktu:

1. bogaty kolor, czuć się dobrze i miękka, elastyczna, nadająca się do prania 2. Brak pęknięć, brak blaknięcie koloru, brak specyficznego zapachu, moda i zielony kolor 3. Nadaje się do budowy produktu DIY lub projektu indywidualności.PVC теплопередающая film/vinyl jest najbardziej popularne materiały szkoleniowe obecnie.Może być używany do drukowania dowolnych szablonów projektu za pomocą wymiany ciepła maszyny, takich jak nazwa, numer, logo i każdy projekt odzieży .Instrukcja: 1. umieść folię ciepła/winyl na высекая samochód i wyregulować ciśnienie i prędkość; 2. Wybierz zdjęcie, które chcesz wydrukować na komputerze ,a następnie wybierz lustrzane odbicie, a następnie kliknij na przycisk grawerowania; 3. Wytnij rzeźbione wzory z folii i oderwać te części, które nie są ci potrzebne, obraz jest gotowy do użycia; 4. Nałóż rzeźbione wzory na ubrania.Wydrukuj obraz za pomocą wymiany ciepła maszyny o temperaturze 150 stopni przez 10 sekund i od razu zdejmij przezroczystą folię, po czym obraz zostanie przeniesiona na ubrania.Te instrukcje mogą się różnić w zależności od tego, jaka krzywa transferu maszyna używana dla tej aplikacji.Możliwe są odchylenia w czasie, ciśnienia i/lub temperatury.Zdecydowanie zaleca się przeprowadzić odpowiednie testy.

Tagi: phrozen sonic 4k, winylowy rolka htv, regał do żarowa, htv winylu biały, żywica elegoo, sublimacja drukarki, Makrolon drukarki 3d, laser CNC, winylowa naklejka do druku, kryształowe poprawki zdobią sukienki.

Pokrewne produkty: