Strona główna > Montessori biedronka,motyl,kurczak,żaba cykl rysunek szablony,zwierzęta modelu figurka szkolenia zabawki edukacyjne dla dzieci

Montessori biedronka,motyl,kurczak,żaba cykl rysunek szablony,zwierzęta modelu figurka szkolenia zabawki edukacyjne dla dzieci

zł15.09

  • Rozmiar Deski: 28*20 cm
  • Numer Modelu: HS-WISE-127
  • Ostrzeżenie: Nie nadaje się dla dzieci poniżej 3 lat
  • Zwierzęta: Modele cyklu życia pszczoły,biedronki,nietoperz,żaba
  • Przedział Wiekowy: 5-7 lat
  • Temat: Zwierzęta I Przyroda
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Typ: Tablica do rysowania zwierząt cyklu,szablony do rysowania
  • marka: criswisd
  • Wiele: Modele zwierząt+zestaw szablonów do malowania

Montessori biedronka,motyl,kurczak,żaba cykl rysunek szablony,zwierzęta modelu figurka szkolenia zabawki edukacyjne dla dzieci

Kolor: jak pokazują zdjęcia

Rozmiar: s, A, picture show

Materiał: plastik

Opakowanie: bez oryginalnego pudełka

Zasady Zwrotu I Zwrotu:

l jeśli z jakiegokolwiek powodu nie jesteś zadowolony z zakupu, skontaktuj się z nami, a my rozwiążemy ten problem.

l proszę, skontaktuj się z nami przed wysłaniem towar z powrotem, wszystkie zwracane produkty muszą zawierać wszystkie oryginalne opakowania.Zwrot towaru musi być w oryginalnym stanie i opakowaniu, bez żadnych ludzkich uszkodzeń.

l zamówienia zwrócone z powodu nieodebranego ,niekompletnego ,błędnego adresu, pozostawionej lokalnym skrzynką oddziału lub przez urząd celny, nie zostaną zwrócone klientowi i zostaną zranieni tylko na koszt klienta.

l tylko wadliwe towary podlegają wymianie w ciągu 3 dni od daty dostawy.Proszę napisz do nas na e-mail i oddajcie naszą oryginalną etykietkę, nieuszkodzoną i nie zużytą w tym oryginalnym stanie, w jakim była ona wysłana.Żadnych pretensji do byłego używanych towarów i ludzkiej materialnych.

l pełna opłata wysyłki & traktowania zwroty i przesyłki zabezpieczone przez kupującego.

Opinie:

Ponieważ twoja opinia jest bardzo ważna dla rozwoju naszej działalności, serdecznie zachęcamy was zostawić pozytywny komentarz, jeśli jesteś zadowolony z naszym towarem i usługą.To zajmie ci tylko chwilę.Dziękuję!

O nas:

Witaj,to mądrze!

Zapewniamy, że towar, który kupujesz, jest dokładnie taki sam, jak opisano powyżej.

Firma Wise stara się dostarczać najlepsze produkty w najniższej konkurencyjnej cenie nabywcom z całego świata.

Prosimy o kontakt z nami poprzez wiadomość Jknmedic.pl, jeśli masz jakiekolwiek problemy.Odpowiemy w ciągu 24 godzin w nasze dni robocze.

Wszystkie produkty,które oferuję w swoim sklepie, pochodzą z nowym i modnym stylu, najwyższej jakości, ale w niższej cenie przez cały czas.Po raz pierwszy robimy biznes, w następnym-stajemy się przyjaciółmi.Mam nadzieję, że cały proces!

Dostarczamy najlepsze części i najbardziej doskonałą obsługę, prosimy czujemy się wolni skontaktujesz się z nami, jeśli masz jakiekolwiek pytania.Skontaktujemy się z tobą pierwszy sam sposób.

Zostawimy pozytywną recenzję, jak tylko otrzymamy komentarz od kupującego.

Przyzwoity towar, konkurencyjne ceny, klient przede wszystkim!!!

Sprzedawca Jknmedic.pl:

Mądry

Tagi: zabawki Montessori, Montessori, drewniane drzewa zabawki, jubilerska biedronka, mała Montessori, edukacyjne zabawki edukacyjne, cubrebotas ciclismo, zabawki dla dzieci edukacyjne, лягушачья kapelusz, duże edukacyjne drewniane zabawki Montessori.

Pokrewne produkty: