Strona główna > 1000 litrów IBC kontener folia aluminiowa wodoodporna osłonę zbiornika wody deszczowej Odkryty ogród okulary etui

1000 litrów IBC kontener folia aluminiowa wodoodporna osłonę zbiornika wody deszczowej Odkryty ogród okulary etui

zł77.35

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Kolor: SREBRNY
  • Styl: Nowoczesny
  • Materiał: 100% Polyester
  • Numer Modelu: Napad dla pokrywy zbiornika z wodą 1000l
  • Rozmiar: 120x100x116cm / 3.94x3.28x3.81ft

Cechy: - idealny w połączeniu z rezerwuarami wody IBC. - Trwałe i odporne na gnicie - poszerz zbieranie wody deszczowej - stabilizowany UV - możliwe napełnianie i opróżnianie - łatwa instalacja-zwłaszcza, gdy zbiorniki IBC są przechowywane na wolnym powietrzu podatne na szkodliwe promienie uv mogą uszkodzić zawartość i sam zbiornik. -Z pomocą UV folii ochronnej, która jest chroniona przez nas jako wzoru użytkowego, zawsze masz czystą wodę i wydłużyć żywotność zbiorników DPPL. -Za pomocą elementów ciä ™ tych, tak zwanych zaworów, można nawet w pełni korzystać z basen zbiornik DPPL, nie zdejmując folii. -To oznacza, że są zamykane otwory na wsporniki tacy, dla dźwigu i do pokrywy.Specyfikacja: typ: naziemna Pojemność zbiornika wody: do 1000 litrów IBC wymiary zbiornika: 120x100x116 (cm) kolor: taśmy opakowanie: 1 pokrywa pojemnika na wodę Uwaga: 1.Proszę, pozwól 0.5-1 cal różnica ze względu na pomiar ręczny.(1 cal=2.54 cm) 2.Kolor rzeczywistych elementów może się nieznacznie różnić od listy obrazów z innego ekranu komputera, 3.Dziękuję za zrozumienie..

Tagi: dodatkowy pokrowiec na rower, stołki barowe, król krzesła, pokrowiec kanapy, okładka na paszport, pokrywa podnóżek motocykla, фанко pop, pokrywa siedzenia, fasola worka, instalacja zbiornika dppl.

Pokrewne produkty: