Strona główna > Dobra jakość 500M 1KM 2KM SC/UPC-SC/APC Fiber tester SM Fiber optic OTDR launch cable box

Dobra jakość 500M 1KM 2KM SC/UPC-SC/APC Fiber tester SM Fiber optic OTDR launch cable box

zł270.85

  • marka: Лукбей
  • Jakość: Świetny
  • Typ Złącza: Hybrydowy
  • Aplikacja: Uruchomienie OTDR
  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Typ Włókna: Tryb Single
  • Typ: Kabel rozruchowy OTDR
  • Rozmiar: 28*15*7.5cm

Funkcja:

Przedłużacz testu OTDR głównie używany do tego celu uzupełnienia martwej strefy testu OTDR, środek włókna szklanego bez jakiegokolwiek połączenia fuzi, mały rozmiar, waga lekka, lekkie nieść.Однорежимный (9/125), multi-mode (62.5/125) wzięty długości 1 km straty mniejsze lub równe 0,5 dbm/ km z doskonałymi uszczelek cech, wodoodporny, противообрастающий i przeciwwybuchowy Uwaga: wykonane na zamówienie długość 500m 1000m 2km, złącze przedłużacza opcjonalnie: MU, E2000, SC/FC/LC/ST (UPC lub APC)) , eksportowe standardy cenowe ustępstwa.

Dane techniczne: mechaniczne%parametry środowiskowe Rozmiar 9.37" x 5.56" x 2.62" materiał SR polipropylen kolor żółty waga 0.75 kg (bez błonnika) Opakowanie trwałe,twarde tranzytowy obudowa temperatura przechowywania -40 ~ +85°C temperatura pracy -40 ~ +85°C wilgotność 0~95% (bez kondensacji)

Cechy Fibe r& Connector typy włókien G652D,G657A,OM1,OM3,OM4 długość kabla 2 m,zderzak 3 mm typowe straty Typ złącza SC/LC/FC/ST polski PC,UPC,APC nawrotnych straty UPC>=50 db,APC>>=60 db,PC>>>=35 db powtarzalność(db) zamienność(db)

Informacje Do Zamówienia

OTDR-A-B-C-D A do złącza wejściowego B do złącza wyjściowego C dla trybu włókna D do długości np.: OTDR-SC-FCA-SM-1KM;1KM SM ,SC na pin I/P, FC/APC na wyjściu O/P

Pakiet zawiera: 1 * 1 km OTDR strona kabel pudełko

Szczegóły Produktu:

Zanim kupisz

1: Wszystkie produkty sprzedawane przez firmę są oryginalne, dostarczanych bezpośrednio z magazynu producenta, absolutnie pozwalają ci kupić wszystko.

2: Celem tego sklepu: trzymać się zasady jakości po pierwsze, konserwacji po pierwsze, klient po pierwsze, i starać się służyć państwu najlepsze produkty, najlepsza cena i szybka obsługa.

3: ze względu na dużą liczbę występujących produktów czasami ich nie będzie w magazynie, więc zanim zdecydujesz się na zakup tego dziecka, prosimy skontaktować się z właścicielem, aby dowiedzieć się, czy są jakieś zapasy.Co do zasady, nie będzie dostępny w magazynie.

Szybko powiem wam, aby wybrał zwrot lub doczekali towaru, jeśli nie ma go na magazynie, aby nie opóźniać swoje pilnego zastosowania.

4: Wszystkie produkty w tym sklepie są ściśle testowane przed ich wydaniem, absolutnie zapewniając integralność produktu.PYTANIA I ODPOWIEDZI:

Pytanie: ile czasu po dokonaniu płatności zostanie wysłany towar?

A: wysyłamy w ciągu 7 dni zgodnie z regulaminem platformy, zazwyczaj w ciągu 3 dni.

Pytanie: Jak mogę śledzić swoją przesyłkę?

Odpowiedź: możesz śledzić swoją przesyłkę na stronie internetowej, za pomocą numeru śledzenia: www.17track.net

Pytanie: jak długo trwa gwarancja?

A: najwięcej produktów z gwarancją wymiany 1 roku, inne części zamienne będą około jednego miesiąca.

Pytanie: czy Mogę dostać zniżkę?

A: Tak, można.Dam ci odpowiednią cenę, jeśli ilość jest większa lub masz szczególna sytuacja .Współpraca-to po pierwsze, cena-po drugie.

Pytanie: o podatku szczegółach

A: kupujący ponosi odpowiedzialność za podatki z jego krajem.Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek dokumentu lub faktura do projektu, prosimy o kontakt z nami w każdej chwili.

Krótki opis firmy: jest to profesjonalny dostawca sprzętu sieciowego, urządzeń komunikacyjnych, powszechnie stosowanych w telekomunikacji, CATV, FTTH i wszystkich rodzajach sieci komunikacyjnych.Poświęciliśmy się ścisłej kontroli jakości i вдумчивому obsługi klienta, z dobrze wyposażonym urządzeniem badawczym i silnej technicznej siłą.Dzięki szerokiemu asortymentowi, dobrej jakości, rozsądne ceny i stylowemu wzornictwu nasze produkty są powszechnie uznawane i cieszy się zaufaniem użytkowników i może spełnić stale rosnące gospodarcze i społeczne potrzeby i sprzedawane na całym świecie, w tym z Europy, Ameryki Południowej, Ameryki Północnej, Azji, Afryki.Czekamy również OEM i ODM zamówienia.indywidualne, indywidualne wymagania i próbki są dostępne.Niezależnie od tego, czy wybrać bieżący produkt z naszego katalogu lub zwraca się o pomoc techniczną dla twojej aplikacji, możesz porozmawiać z naszym Centrum obsługi klienta o swoich wymaganiach co do dostawców.Niezależnie od tego, czy jesteś oddzielną rodziną, małym przedsiębiorstwem lub globalnej firmy, mamy dla ciebie rozwiązanie.Nasz zespół nigdy nie zawiedzie i będzie świetna kariera.Serdecznie zapraszamy przyjaciół z całego świata do odwiedzenia naszej firmy i współpracować z nami na podstawie długoterminowych wzajemnych korzyści.Po Tym Jak Kupisz:

Po otrzymaniu towaru kupujący powinien sprawdzić towar przed pracownikami towarowy firmy.Jeśli są jakieś uszkodzenia, niech pracownicy otrzyma "certyfikat o uszkodzeniu towaru", a następnie zwróci towar przez firmę transportową.Nasz sklep ponosi odpowiedzialność za wymianę.Jeśli towar zostanie uszkodzony przez kupującego po otrzymaniu, to sklep nie zwróci.Dziękuję za współpracę zwrot

Przychodzące uszkodzony lub wadliwy gdy pojawi się, proszę, skontaktuj się z nami w ciągu 14 dni po otrzymaniu towaru.

Wymiana lub zwrot będą kontynuowane po potwierdzeniu usterki.

Proszę pamiętać, że w przypadku zwrotu towar musi być w oryginalnym kształcie(oryginalne opakowanie, akcesoria, niewykorzystany towar...)

Za wyjątkiem dołączonego wady, zwrócony opłaty wysyłki przetworzony przez kupującego.Opinie

Gdy zawsze starają się ze wszystkich sił, aby zapewnić najlepszy serwis i niezawodny produkt.

Gdy masz swoje zamówienie, proszę, poświęć chwilę, aby zostawić nam pozytywną opinię.Proszę zostawić ocenę 5 gwiazdek w Jknmedic.pl to dla nas cenne, ważne i bardzo cenne dla dalszego sukcesu naszej firmy.

Jeśli nie byli zadowoleni z naszych produktów i usług.Proszę, proszę, nie zostawiaj negatywny lub neutralny komentarz, nie prosząc o pomoc.Proszę nie wahaj się skontaktować z nami, tak jak my postaramy się zrobić wszystko, co możliwe, aby rozwiązać każdy problem, aż będziesz zadowolony.

Tagi: irepair p10, WŁÓKNO, etui na naboje, sm zabawka, booster box pokemon, złącze apc, 3d Pandora, mini android tv box amlogic x96, pudełko pakiet, EXFO OTDR.

Pokrewne produkty: