Strona główna > Baletu obrót i obrót zawó pozycji prasowania dla tancerzy wytrzymały parkiet deska do baletu jazdy figurowej na lodzie i równowagi

Baletu obrót i obrót zawó pozycji prasowania dla tancerzy wytrzymały parkiet deska do baletu jazdy figurowej na lodzie i równowagi

zł23.91

  • Pochodzenie: CN(pochodzenie)
  • Właściwe Sprzęt Fitness: baletu obrotowy tarczy
  • marka: OOTDTY
  • Numer Modelu: CORF7HH402551-PL

Baletu obrót i obrót zawó pozycji prasowania dla tancerzy wytrzymały parkiet deska do baletu jazdy figurowej na lodzie i równowagi

Cechy:

ZRÓB TANIEC PRAKTYKĘ ZABAWY! - Tancerze nie mogą przestać wirować i się uśmiechać, wzmacniając przekonanie, doskonaląc technikę i opanowanie piruet.

Niezwykle wytrzymały – wykonany z kompozytu polimerowego tworzywa sztucznego z pre-attached gumy podnóżka.Bardzo szeroki, aby pomieścić nogę dowolnej wielkości.

Ćwicz wszędzie – konstrukcja o niskim współczynniku tarcia działa na każdej powierzchni typu liściastego lub gazy.Rozwijaj swoje umiejętności wykrywania i główną siłę w dowolnym miejscu.Sejf do parkietu.idealnie odstające deski.

Specyfikacja:

Kolor: różowy, niebieski, fioletowy

Materiał: żywica kompozytowa plastik

Rozmiar: 29cm/11.41"x 7.2 cm/2.83"×1.2 mc/0.47"

Ilość: 1 szt.

Uwaga:

Przejście: 1 cm=10 mm=0,39 cala

Proszę, pozwól 0-1cm błąd ze względu na pomiar ręczny.pls upewnij się, że nie masz nic przeciwko, zanim proponujesz cenę.

Ze względu na różnice między różnymi monitorami, obraz może nie odzwierciedlać rzeczywisty kolor elementu.Dziękuję!

Pakiet zawiera:

1 × Baletowa Obrotowa Deska

Tagi: baletu obrotowy tarczy, brona talia, sprężyna blokady obrotów hantle, Zawó pozycji prasowania, wolna wyważania za pomocą prasowania, podnóżek motocykla, parkiet deska obrotu, obrotowa tarcza, nosze dla cieląt, chińska ceramika.

Pokrewne produkty: