Strona główna > Nowy 10,1" calowy WJ1191-FPC V1.0 Tablet Touch Screen Panel Digitizer Sensor Naprawa części zamienne WJ1191-FPC wj1191-fpc-v1.0

Nowy 10,1" calowy WJ1191-FPC V1.0 Tablet Touch Screen Panel Digitizer Sensor Naprawa części zamienne WJ1191-FPC wj1191-fpc-v1.0

zł35.60

 • Typ Produktu: Panel Dotykowy Tabletu
 • Rozmiar: 10,1 cala
 • Rozmiar Wyświetlacza: 10,1 cala
 • marka: Qi Handa
 • LICZBA: NOWA
 • Miejsce pochodzenia:
 • Model nr :
 • czas dostawy: W ciągu 24 godzin
 • Typ Ekranu: Pojemnościowy Ekran
 • Kompatybilny Marka: Uniwersalny
 • Numer Modelu: Dla WJ1191-FPC V1.0 WJ1191-FPC WJ1191 wj1191-fpc-v1
 • Darmowa wysyłka: Poczta poczta wieloryba z śledzenie nie.
 • Kompatybilny z: Dla WJ1191-FPC V1.0 WJ1191-FPC WJ1191

Nowy 10.1" inch WJ1191-FPC V1.0 Tablet Touch Screen Panel Digitizer Sensor Naprawa części zamienne darmowa wysyłka WJ1191-FPC

1. DOSTAWA NA CAŁYM ŚWIECIE. (Za wyjątkiem niektórych krajów i APO/FPO)

2. zamówienia są realizowane niezwłocznie po potwierdzeniu płatności.

3. Wysyłamy tylko do potwierdzającym częściach zamówienia.Adres zamówienia musi być zgodny z adresem dostawy.

4. pokazane obraz rzeczywisty przedmiotu,proszę miły sprawdzają swoje przedmioty dokładnie przed złożeniem zamówienia.

5. serwis transit time świadczona przez przewoźnika i wyklucza weekendy i święta.Czas tranzytu może się różnić, szczególnie w sezonie.

6. Jeśli nie otrzymałeś swój ładunek w ciągu 50 dni od daty PŁATNOŚCI, prosimy o kontakt z nami.Namierzymy, wysyłanie i skontaktujemy się z tobą jak najszybciej z odpowiedzią.Nasz cel-zadowolenie klienta!

7. należnego statusu zapasów & różnicy w czasie, wybieramy wysyłki swój przedmiot od naszego pierwszego dostępnego magazynu dla szybkiej dostawy.

My po prostu możemy zagwarantować, że ten, który masz, będzie kompatybilny z twoim tabletem, jeśli twój dotykowy ekran ma taki sam kabel połączeniowy, że i obraz w internecie !Proszę, nie kupuj, jeśli nie akceptujesz zgodny digitizer ekran dotykowy klasy A+ z różnymi numerami przewodów elastycznych, tak jak nasza nazwa / opis /zdjęcie nie pochodzi na rynku, dzięki!

1. masz 7 dni, aby skontaktować się z nami i 30 dni, aby go odzyskać od daty jego otrzymania.Jeśli ten przedmiot jest w posiadaniu więcej niż 7 dni, uważa się za używany, a my nie wyda ci zwrot lub wymianę.Nie ma wyjątków !Koszt wysyłki jest pobierane zarówno sprzedającym, jak i kupującym na pół.

2. wszystkie zwracane produkty muszą być w oryginalnym opakowaniu, musisz podać nam numer śledzenia przesyłki, konkretną przyczynę zwrotu i twój po#.

3. Zwrócimy ci pełną kwotę wygraną, po otrzymaniu towaru w oryginalnym stanie i opakowaniu ze wszystkimi włączonymi części i akcesoriów, po tym jak kupujący i sprzedający unieważnić transakcję z Jknmedic.pl.Czy można wybrać sobie wymianę.

4. będziemy ponosić cały koszt dostawy, jeśli produkt(y) nie są tak reklamowane.

1. 12 miesięcy ograniczonej gwarancji producenta na wadliwe produkty (za wyjątkiem przedmiotów, uszkodzonych i/lub nieprawidłowo wykorzystanych po otrzymaniu).Akcesoria dostarczane z gwarancją na 3 miesiące.

2. uszkodzone części muszą być przekazane i zwrócone w okresie gwarancyjnym (w oryginalnym opakowaniu, jeśli jest to możliwe).Musisz nam powiedzieć, co to za wada, i dać nam numer twojego zamówienia.NIE REMONTUJEMY I NIE ZASTĘPUJEMY CZĘŚCI Z WYGASŁĄ GWARANCJI.

Zgadzasz się ze wszystkimi wyżej wymienionymi zasadami przy zamówieniu na Jknmedic.pl!

Utrzymujemy wysokie standardy jakości i dążymy do 100% satysfakcji klienta!Opinia jest bardzo ważna prosimy skontaktować się z nami natychmiast, zanim dasz nam neutralną lub negatywną opinię, abyśmy mogli w sposób zadowalający rozwiązać twoje problemy.

Nie można rozwiązać problemu, jeśli w

e nic o nich nie wiem!

Tagi: regulowana podstawka do tabletów, case cd gamecube, etui zenpad p00l, zenpad power case, ablet android, etui zenpad c, podstawka tabletka Ai Pang, wsparcie dla tabletów lenevo cd, etui na płyty cd targus, leory cd case.

Pokrewne produkty: