Producenci

Rękawiczki jednorazowe nitrylowe i winylowe

Rękawice ochronne - nitrylowe i winylowe są doskonałym zabezpieczeniem dłoni podczas badań medycznych, zabiegów chirurgicznych i terapeutycznych oraz  do ochrony powierzchni dłoni przed kontaktem z czynnikami szkodliwymi, co pozytywnie wpływa na bezpieczeństwo zarówno użytkownika, jaki i pacjenta lub konsumenta. Stanowią idealną ochronę rąk w trakcie kontaktu z zanieczyszczonym materiałem.

W naszej ofercie można znaleźć rękawiczki winylowe i nitrylowe oraz foliowe.

Rękawiczki winylowe wykonane są z polimeru chlorku winylu (PVC). Takie rękawiczki bardzo dobrze chronią przed substancjami chemicznymi, czy substancjami pochodzenia biologicznego jak np. ślina i krew. Rękawiczki te są świetną alternatywą dla osób uczulonych na lateks.

Rękawice nitrylowe wykonywane są z syntetycznego kauczuku nitrylowego, również sprawdzą się dla osób, które nie mogą używać rękawiczek lateksowych. Zazwyczaj rękawice występują w 5 rozmiarach - XS, S, M, L i XL. Cienkie ścianki nie obniżają odporności na rozrywanie i inne uszkodzenia.
Rękawice nitrylowe poza tym, że nie zawierają lateksu, są wyjątkowo wytrzymałe oraz wrażliwe na dotyk.

Rękawiczki jednorazowe są przydatne również dla osób cierpiących na alergię lub uczulonych na środki do sprzątania czy osoby z niektórymi chorobami skóry.


Należy pamiętać, że również podczas noszenia jednorazowych rękawiczek, gromadzą się na nich zanieczyszczenia, aby spełniały one swoje zadanie ważne jest, aby często je wymieniać na nowe.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl